צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת YESOD

YESOD חברת נדל"ן עוסקת בייזום וניהול של פרוקטים בתחום הנדל"ן ובכללם: בנייה חדשה, מרכזים מסחריים מניבים וכן השבחה של מרכזים מסוג זה. כמו כן, החברה עוסקת גם בתחום ההתחדשות העירונית; חיזוק מבנים וגם פרויקטים מסוג פינוי ובינוי. 

החברה פועלת החל מהשלבים הראשוניים של הפרויקט והתהליך; משלב התכנון האדריכלי, דרך קבלת האישורים הנדרשים מהרשויות הרלוונטיות ומימון הפרויקט וכלה במימושו. החברה מאמינה בליווי אישי וביצירת שיתוף פעולה ישיר, שקוף ומלא עם דיירי הבניינים לאורך כל הדרך המשותפת. 

YESOD חברת נדל"ן מאמינה בסטנדרטים גבוהים ובמקצועיות לצד הבנה עמוקה וידע עשיר, כמו גם בעבודת הכנה יסודית על מנת להגיע למימוש מקסימלי של פוטנציאל הנכס. יסודות אלה מהווים סמן ימני בכל פרויקט ופרויקט, לצד ערכים העומדים כנר לרגליה והמובילים את פעילותה; אמינות והגינות, יושרה ומחויבות.

לחברה אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים בתחומי האדריכלות, הנדסה וקונסטרוקציה, פיתוח תשתיות, פתרונות חניה, פיתוח סביבתי ועוד. החברה והצוות המקצועי, בעלי ידע וניסיון מוכחים בתחום הנדלן, מבטיחים ביצוע מוצלח של הפרויקט תוך עמידה בלוחות הזמנים ובאמצעות תכנון מקיף וקפדני. 

כמו כן, ל YESOD חברת נדל"ן שיתופי פעולה עם קבלנים בעלי סיווג קבלני גבוה וניסיון מקצועי רחב היקף.

בשנים האחרונות, החברה מעמיקה את פועלה בתחום ההתחדשות העירונית מתוך אמונה כי אלו הם הפנים החדשות של הנדל"ן. החברה מציעה חבילת שירותים שלמה לתהליך וחותרת לשביעות רצון מלאה הן של הדיירים והן של הרוכשים.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית