הרצליה

http://madadtama38.globes.co.il/index.php?module=Pages&pagenum=69

הרצליה

התחדשות עירונית היא כיום אחד ממרכיבי השינוי והשדרוג של המרחב הציבורי בערים רבות בישראל, וכלי משמעותי לפיתוח פניה של העיר הרצליה.
בימים אלה אנו מסיימים לבנות את פרויקט הדגל שלנו בגליל ים - שכונת ענק של כ-850,1 דירות במחיר למשתכן.  לצערי, מרבית ההבטחות שקיבלנו מהמדינה לגבי השכונה לא מומשו - תשתיות, מוסדות חינוך, תחבורה ציבוריה, ניקוז, ביוב ועוד. לכן, עיריית הרצליה נאלצה להשקיע מאות מיליוני שקלים בבניית החסרים. הנושא הזה מדגיש את היתרונות שיש להתחדשות עירונית, שכן הכל מסביב כבר מוכן וקיים. נראה שאין כמעט עיר בארץ שלא נהנית מבניינים חדישים ומשודרגים שעברו תמ"א 38 או פינוי-בינוי, ולצידם כאלה שנמצאים בשלב כלשהו בתהליך.
תנופת ההתחדשות היא סם חיים לעיר שרוצה גם לשפר את איכות המגורים של תושבי העיר, גם להשאיר בה את בני ובנות העיר וכמובן להביא אליה תושבים חדשים. יחד עם זה, אנו בהרצליה מבצעים את מהלכי ההתחדשות העירונית באופן מידתי ותוך הקפדה על שיתוף מלא של התושבים בתהליכים ובתכניות שמתייחסות לאזור ולשכונה שבהם הם גרים.
לאור כך, מקודמים היום פרויקטי התחדשות עירונית שונים בכל רחבי העיר. נכון להיום נוספו 100,2 דירות במסגרת היתרי בניה לתמ"א 38 ,החלה בניית שני מתחמי פינוי בינוי משמעותיים, ובנוסף אושרו עוד 5 מתחמים שיחדיו מוסיפים עוד כ-000,4 דירות למרכז העיר. במקביל אנו ממשיכים בתנופה של קידום עוד עשרות מתחמי פינוי בינוי ותכניות שונות להתחדשות עירונית.
חזון של פיתוח וקידמה עם תכנון מקצועי ופתוח ושיתוף התושבים והובלה מתוך הסכמה - הוא השילוב הנכון כדי שנהיה מוכנים וערוכים בצורה הטובה ביותר לאתגרים וליעדים האורבניים של השנים הבאות.

          ,משה פדלון
ראש עיריית הרצליה

כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ואתר מדלן 2022בניית אתרים בניית אתרים