ראשון לציון

http://madadtama38.globes.co.il/index.php?module=Pages&pagenum=78

ראשון לציון

ראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה בישראל, נמצאת בעיצומה של תנופת פיתוח וממצבת את מעמדה כמטרופולין מרכזי. בשנים הקרובות היא תקלוט כ-100 אלף תושבים ותהפוך לעיר השלישית בגודלה בישראל. ההיערכות לקראת העתיד מתבטאת בתנופת עשייה בכל תחומי החיים: פיתוח אזורים חדשים והאצת הבנייה למגורים בשכונות החדשות(ביניהן על שטח מחנה צריפין לשעבר),עשרות תכניות של פינוי-בינוי והתחדשות עירונית, דירות חדשות להשכרה ארוכת טווח, דיור עירוני בר השגה ועוד.
מתחם האלף המודרני והתוסס במערב העיר יציג שילוב מנצח של עירוב שימושים ויהיה אחד מהמתחמים הגדולים בארץ הכולל מסחר, מלונאות, תעשייה ומשרדים, כ-500,5 יחידות דיור למגורים וכ-110 דונם של פארקים וריאות ירוקות. השלמתו תאפשר להגדיל את מספר תושבי העיר אשר עובדים בתוך העיר ולהפחית את הפקקים והעומסים בכניסות וביציאות מהעיר.
ראשון לציון היא אחת מחמש הערים שמקדמות תכנית להתחדשות בניינית כתחליף לתמ"א 38. מטרתנו להצעיר את המרכז הוותיק, לעודד שיפוץ חזיתות ולאפשר למבנים בעיר להתחדש, תוך איזון והתאמה של שירותים ציבוריים מונגשים במרחק הליכה ושמירת איכות חיי התושבים והעובדים בעיר.
גם פרויקט התחדשות שכונת רמת אליהו, מפרויקטי הפינוי- בינוי הגדולים והייחודיים מסוגם בישראל, מביא בשורה לאלפי משפחות שהתגוררו בשכונה ולאלו שיגורו בה בעתיד. הפיתוח העירוני המואץ מחייב אותנו לייצר פתרונות חדשניים ולכן ראשון לציון מקדמת גם את תכנית התחבורה הגדולה והמקיפה בתולדות העיר, עם כ-7 פרוייקטי תחבורה ציבורית כגון רכבת קלה, נתיבים מהירים וטכנולוגיות של מערכת להסעת המונים שתיצור ניידות מקסימלית בעיר וגישה מהירה לשכנותיה.
 לאור מגמות הגידול האינטנסיבי והפיתוח המשמעותי, נצא בקרוב לעדכון תכנית המתאר, שתתאים לתמורות מרחיקות הלכת הצפויות בראשון לציון - העיר ההופכת למרכז החדש של ישראל.
             ,רז קינסטליך
ראש עיריית ראשון לציון

כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ואתר מדלן 2022בניית אתרים בניית אתרים