לוגו מדד

אשדוד

http://madadtama38.globes.co.il/index.php?module=Pages&pagenum=80

אשדוד

אשדוד היא מהערים המובילות בישראל בהתחדשות עירונית עם מאות פרויקטים של תמ"א ופינוי בינוי, שיוסיפו לעיר עוד אלפי יחידות דיור חדשות. רק לאחרונה דורגה אשדוד במקום השלישי בישראל במתן היתרים לתמ"א 38  לשנת 2021 (חודשים 8-1),מגמה אשר תלך ותתרחב בשנים הקרובות עם קידומם של פרויקטים רבים נוספים.
תהליכי ההתחדשות העירונית באשדוד הם יעד חברתי, ציבורי ולאומי. הם מספקים לבעלי הנכסים דירות חדשות עם מיגון, בעיר המתמודדת עם מטחי רקטות מעזה בכל סבב לחימה. הם מחדשים את פניהם של הרובעים הוותיקים ומוסיפים לעיר עוד אלפי יחידות דיור למען צעירי אשדוד, שיוכלו לבנות כאן את ביתם.
לצד תהליכי ההתחדשות העירונית מובילה אשדוד את בנייתם של עוד כ-30 אלף יחידות דיור, במסגרת הסכם הגג עליו חתמתי בשנת 2017 עם ממשלת ישראל. פרויקטים ראשונים כבר יצאו לדרך, אליהם יצטרפו פרויקטים נוספים לדיור, לצד שטחי תעסוקה ומסחר, מבני ציבור ושטחים פתוחים.
תהליכי הבניה וההתחדשות העירונית מבוצעים על ידינו גם במרחב הציבורי, שעובר שדרוג מאסיבי של התשתיות העירוניות וניצול מיטבי של הקרקע הציבורית. מאות מיליוני שקלים מושקעים מדי שנה בהחלפת התשתיות הישנות, בשדרוג הרחובות והפארקים, בסלילת שבילי רכיבה לאורכה ולרוחבה של העיר וביצירת מערכת התחבורה הציבורית החכמה והירוקה אשדוד אקו-MOOV ,שמתחילה לפעול בימים אלו עם השקת מערךBUS METRO ASHDOD (AMB) .
השנים הקרובות יעמדו בסימן התחדשות עירונית ובניה אינטנסיבית באשדוד, זהו צו השעה וזוהי המשימה המרכזית שלקחנו על עצמנו, למען העיר ולמען צעיריה.
ד"ר יחיאל לסרי
ראש עיריית אשדוד

כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ואתר מדלן 2022בניית אתרים בניית אתרים