ירושלים

http://madadtama38.globes.co.il/index.php?module=Pages&pagenum=94

ירושלים

מהפכת התשתיות והבינוי הפוקדת את העיר ירושלים בשנים האחרונות - מעל ומתחת לפני הקרקע, ובכל רחבי העיר, אינה פוסחת גם על תחום ההתחדשות העירונית.
למול הפוטנציאל הקיים בעיר להקמתן של עשרות אלפי יחידות דיור במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית, אנו מציבים מדיניות ברורה: להעניק את מרב הסיוע ליוזמות מן הסוג הזה העולות מן השטח, ולאפשר את מימושן מהר ככל האפשר.
ואמנם, מיזמי ההתחדשות העירונית הולכים ומהווים נדבך חשוב ומשמעותי יותר ויותר בשינוי פניה של העיר, ומספרם מצוי בשנים האחרונות במגמת גידול עקבית. נתונים אלו אינם יד המקרה; זוהי תוצאה של אותה מדיניות עירונית המעודדת, מאפשרת ומקלה על ההליכים הכרוכים במימוש מיזמים אלו.
אנו רואים בהתחדשות העירונית הזדמנות אמיתית המביאה עמה רווח שממנו הכול יוצאים נשכרים - ובראש ובראשונה תושבי העיר, בעלי הדירות, המקבלים לידיהם דירות משופצות או חדשות, מצוידות בתשתיות המתקדמות הנדרשות. בפרויקטים אלו טמונה הזדמנות נוספת, לשיפור איכות החיים בשכונה כולה, ולהפיכתה לסביבת מגורים מושכת יותר גם עבור משפחות צעירות.
נמשיך לממש את מדיניותנו למתן מענה ותמיכה בתושבים שמטרתם לאפשר ליוזמות ההתחדשות העירונית לעלות על דרך המלך - ולהפוך מתכנית למציאות. במקביל אנו מקדמים מהלך שינוי רחב גם בתחומים נוספים - המהווים נדבך משלים להתחדשות הדיור - ובהם התחבורה בעיר שהופכת נגישה יותר וירוקה יותר וכמובן התעסוקה שהופכת מגוונת ומתקדמת יותר.
בברכה,
            ,משה ליאון
ראש עיריית ירושלים

כל הזכויות שמורות למרכז הנדל"ן ואתר מדלן 2022בניית אתרים בניית אתרים